Mrazivý okamžik /

Když policejní tým vyšetřuje smrt muže, který byl zastřelen a přejet u své dílny, zaplete se vyšetřovatel Christian Tell s jednou ze svědkyň. Možná proto jej nenapadlo vést vyšetřování jedním směrem, možná proto si neuvědomil, co mohlo být jinak zjevné. I když se posléze vydá po správné stopě, netuš...

Full description

Série: Christian Tell, část 1
Main Author: Ceder, Camilla, 1976-
Format: Book
Language: Česky
Published: Brno : Jota, 2012
Edition: Vyd. 1.
Series: Nord krimi
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Když policejní tým vyšetřuje smrt muže, který byl zastřelen a přejet u své dílny, zaplete se vyšetřovatel Christian Tell s jednou ze svědkyň. Možná proto jej nenapadlo vést vyšetřování jedním směrem, možná proto si neuvědomil, co mohlo být jinak zjevné. I když se posléze vydá po správné stopě, netuší, že svým směrem míří i svědkyně Seja, která měla svůj důvod, proč se do případu zapletla - a že oba musejí zamířit kus zpět časem, aby se dobrali souvislostí, které byly pro několi lidí smrtelné - případně málem smrtelné. Autorka svůj debut vystavěla v tradicích severské detektivky. Kromě komplikovaného, temného případu poznáváme i život vyšetřovatelů, svědků i podezřelých v jejich drobných detailech, v jejich pocitech, vzpomínkách, depresích, vztazích.
Na osamělém statku kousek od Göteborgu je zavražděn muž. Vyšetřovatel Christian Tell hledá souvislosti zdánlivě bezdůvodné popravy a nalézá jednu starou vinu a jeden velký omyl.
Physical Description: 475 s. ; 22 cm
ISBN: 9788072179442